تاریخچه برند هنری لندن HENRY LONDON

تاریخچه برند هنری لندن HENRY LONDON

تاریخچه برند هنری لندن HENRY LONDON

تاریخچه برند هنری لندن HENRY LONDON

پنج‌شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۴۲۶ بازدید

هنری لندن HENRY LONDON

داستان هنری لندن با دو طراح شروع شد که از رنگ ها و طرح های موجود در شهر لندن الهام می گرفتند. در یکی از سفرها به بازار معروف Portobello معروف ناتینگ هیل، آنها با یک ساعت دست ساز زیبا و کلاسیک از ساعتهای کلاسیک سوئیس که "Henry، August 1965" بر روی جعبه آن حکاکی شده بود، برخودند و ایده طراحی ساعتی با آن خصوصیات در ذهن شان شکل گرفت.

مجموعه هنری لندن، نتیجه تحقیقات دقیق و توجه تخصصی به جزئیات است، و در نتیجه طلاقی کامل از ظاهر سنتی و معاصر به وجود می آید. ساعتهای لوکس با عجایب عجیب و غریب کلاسیک، هر یک از ساعتهای دارای زاویه های یکپارچه و اتصال به یک شیشه گنبدی شکل که یک منحنی ظریف با دست را شکل می دهد ساخته شده است.

توجه به جزئیات
این مجموعه به طور کامل ترکیبی از ظاهر سنتی با روند مدرن، جفت کردن مواد فولاد ضد زنگ با طیفی از شماره های رنگی است. دستبند از میله میلان آسیاب با کیفیت بالا ساخته شده است، در حالی که بند چرم آن از بهترین چرم های نرم و طبیعی ساخته شده است، به دقت رنگ به قاب و صفحه با الهام از میراث غنی شهر لندن ساخته شده است.

شیشه ساعت های هنری لندن به زیبایی طراحی شده است که دارای کتیبه ای است که الهام گرفته از ساعت اصلی و همچنین فضا دید مناسب برای استفاده کننده است و درب پشت ساعت فضای مناسبی را برای حکاکی شخصی به طور مثال درج نام و یا نوشته ایی جهت یادگاری دارا می باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید

WhatsApp Logo
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای زمان اوران امید اریا محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2