درباره هنری لندن HENRY LONDON

تاریخچه برند هنری لندن HENRY LONDON

تاریخچه برند هنری لندن HENRY LONDON

درباره هنری لندن HENRY LONDON

چهار‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۲۰۰۳ بازدید

هنری لندن HENRY LONDON

داستان هنری لندن با دو طراح شروع شد که از رنگ ها و طرح های موجود در شهر لندن الهام می گرفتند. در یکی از سفرها به بازار معروف Portobello معروف ناتینگ هیل، آنها با یک ساعت دست ساز زیبا و کلاسیک از ساعتهای کلاسیک سوئیس که "Henry، August 1965" بر روی جعبه آن حکاکی شده بود، برخودند و ایده طراحی ساعتی با آن خصوصیات در ذهن شان شکل گرفت.برند هنری لندن دارای سابقه تولید و طراحی ساعت از سال ۱۹۶۱میلادی می باشد و جزو برندهای نمونه و مطرح در زمینه تولید ساعت های کلاسیک می باشد.

مجموعه هنری لندن، نتیجه تحقیقات دقیق و توجه تخصصی به جزئیات است، و در نتیجه طلاقی کامل از ظاهر سنتی و معاصر به وجود می آید. ساعتهای لوکس با عجایب عجیب و غریب کلاسیک، هر یک از ساعتهای دارای زاویه های یکپارچه و اتصال به یک شیشه گنبدی شکل که یک منحنی ظریف با دست را شکل می دهد ساخته شده است.

توجه به جزئیات


این مجموعه به طور کامل ترکیبی از ظاهر سنتی با روند مدرن، جفت کردن مواد فولاد ضد زنگ با طیفی از شماره های رنگی است. دستبند از میله میلان آسیاب با کیفیت بالا ساخته شده است، در حالی که بند چرم آن از بهترین چرم های نرم و طبیعی ساخته شده است، به دقت رنگ به قاب و صفحه با الهام از میراث غنی شهر لندن ساخته شده است.

شیشه ساعت های هنری لندن به زیبایی طراحی شده است که دارای کتیبه ای است که الهام گرفته از ساعت اصلی و همچنین فضا دید مناسب برای استفاده کننده است و درب پشت ساعت فضای مناسبی را برای حکاکی شخصی به طور مثال درج نام و یا نوشته ایی جهت یادگاری دارا می باشد.

تکنولوژی ساخت :

الکترونیکی (کوارتز) کوارتز، که از سیلیکون و اکسیژن تشکیل شده، شایع‌ترین ماده معدنی در کره زمین است. 60% کره خاکی زمین از کوارتز ساخته شده است. کوارتز در ساختن شیشه استفاده زیادی دارد. شیشه کوارتز نشکن بوده در صورت شکستن هم خطر کمی دارد. میلیاردها نفر هر روز از کوارتز استفاده می‌کنند، اما تعداد کمی از آن‌ها از این موضوع خبر دارند، زیرا بلورهای ریز کوارتزی که از آن استفاده می‌کنند، درون ساعت‌های مچی و دیواری آن‌ها پنهان شده است. اما این بلورهای سفید یا شفاف که در سراسر جهان یافت می‌شوند، چه ارتباطی با اندازه‌گیری زمان دارند؟ برخی از مواد مانند برخی از سرامیک‌ها و بلورهای کوارتز، هنگامی که تحت فشار مکانیکی قرار گیرند، می‌توانند الکتریسیته تولید کنند. توانایی تبدیل دو جانبه فشار مکانیکی و الکتریسیته به یکدیگر را خاصیت پیزوالکتریک می‌نامند. بلورهای کوارتز که دارای این خاصیت هستند، با یک ولتاژ معین برق با بسامد یا فرکانس خاصی مرتعش می‌شوند. بنابراین این بلورها معیار دقیقی از بسامد یا فرکانس را حفظ می‌کنند که به تنظیم حرکت ساعت کمک می‌کند و دقت آن را بسیار بالا می‌برد. نخستین ساعت کوارتزی که با ارتعاشات یک بلور کوارتز از ولتاژ برق کار کرد در سال 1929 ساخته شد. کوارتز در رادیوها، ریزپردازشگرها (میکروپروسسورها) و بسیاری از دستگاه‌های صنعتی دیگر نیز به کار می‌رود.

ساعت مچی هنری لندن به طور کامل ترکیبی از ظاهر سنتی با روند مدرن، جفت کردن مواد فولاد ضد زنگ با طیفی از شماره های رنگی است. دستبند از میله میلان آسیاب با کیفیت بالا ساخته شده است، در حالی که بند چرم آن از بهترین چرم های نرم و طبیعی ساخته شده است، به دقت رنگ به قاب و صفحه با الهام از میراث غنی شهر لندن ساخته شده است.

فروشگاه زمان آوران امید آریا با ارائه مدل پیشنهادی به افراد با سلیقه های خاص و گروه سنی ۲۵تا ۸۰سال مناسب برای ست کردن با لباس های رسمی تنوع بی نظیر در رنگ و طرح صفحه شما را در امر خرید ساعت دلخواهتان راهنمایی نمی نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن:46087207 09391380163 با ما در ارتباط باشید.ارسال رایگان به سراسر کشور پرداخت در محل برای تهران

تمام سعی ما در فروشگاه زمان آوران امید آریا بر این بوده رنج وسیعی از بهترین مدلهای ساعت مچی عقربه‌ای هنری لندن را با قیمت رقابتی مناسب برای خرید آنلاین در دسترس شما قرار دهیم.

ساعت هنری لندن

دیدگاه خود را بیان کنید

WhatsApp Logo
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای زمان اوران امید اریا محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2