راهنمای خرید ساعت هوشمند

هوشمندانه انتخاب کنید ساعت هوشمند تاچ لاین | شماره همراه: 09391380163 گالری ساعت جیپ | زمان آوران امیدآریا نمایندگی انحصاری ساعت های هوشمند تاچ لاین در ایران

هوشمندانه انتخاب کنید ساعت هوشمند تاچ لاین | شماره همراه: 09391380163 گالری ساعت جیپ | زمان آوران امیدآریا نمایندگی انحصاری ساعت های هوشمند تاچ لاین در ایران

راهنمای خرید ساعت هوشمند

چهار‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۸۸۵ بازدید

زمان آوران امیدآریا نمایندگی انحصاری ساعت های هوشمند تاچ لاین در ایران

سوالات متداول: ساعت های هوشمند

در این نوشته، متداول ترین سوالاتی که برای خریداران ساعت های هوشمند معمولا مطرح می شود را از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین آن ها بررسی می کنیم و پاسخ می دهیم تا اگر احیانا شما هم سوال مشابهی برایتان به وجود آمده است، بتوانید از این راهنمایی ها برای انجام بهترین خرید بهره مند شوید. با ما با بررسی و پاسخگویی سوالات متداول در رابطه با ساعت های هوشمند همراه باشید.

1) ساعت هوشمند چیست؟ چه چیزی آن را هوشمند می کند؟

2) عمده ترین استفاده هایی که می شود از ساعت هوشمند کرد، چیست؟

3) ساعت های هوشمند را برای چه کاری نمی توان استفاده کرد؟

4) تفاوت در قیمت ساعت های هوشمند مختلف، به خاطر چیست؟

5)آیا بند ساعت های هوشمند را می توان عوض کرد؟

6) آیا این ساعت با سیستم عامل گوشی من هماهنگی دارد؟

7) چطور می توان یک ساعت هوشمند را تمیز کرد؟

8) آیا می توان با ساعت های هوشمند دوش گرفت یا استخر رفت؟

9) سنسورهایی که در ساعت های هوشمند به کار می روند، چه کاری انجام می دهند؟

10) آیا می توان از ساعت هوشمند برای پخش موسیقی استفاده کرد؟

1) ساعت هوشمند چیست؟ چه چیزی آن را هوشمند می کند؟
ساعت هوشمند یکی از انواع گجت های هوشمند است که مثل یک ساعت معمولی بر روی مچ بسته می شود ولی قابلیت هایی بسیار فراتر از یک ساعت معمولی دارد. به عنوان مثال می تواند اعلان ها و هشدارهای گوشی را به مچ شما منتقل کند تا بتوانید مستقل از گوشی هوشمندتان به این اعلانات پاسخ بگویید یا حداقل از وجود آن ها با خبر شوید.

هوشمندی ساعت هوشمند هم به قابلیت فرمان پذیری هوشمند آن بر می گردد. یعنی شما می توانید از ساعت هوشمند خود بخواهید در شرایط خاصی (مثل دور شدن از گوشی هوشمندتان، یا دریافت اعلان توسط آن) به شما هشدار بدهد. این موضوع که خیلی از ساعت های هوشمند توانایی دریافت فرمان صوتی هم دارند، بدون شک یکی از زمینه هایی است که باعث می شود بیشتر بتوان اسم هوشمند را بر روی این ساعت ها گذاشت.

2) عمده ترین استفاده هایی که می شود از ساعت هوشمند کرد، چیست؟
عمده ترین کارهایی که با ساعت های هوشمند می توان انجام داد، به شرح زیر است:

- دریافت و نمایش اعلانات، هشدارها و پیامک ها به صورت همزمان با گوشی هوشمند شما
- نصب برنامه های مخصوص ساعت های هوشمند برای افزایش کاربری آن ها (برای برخی ساعت های هوشمند فقط این کار امکان پذیر است)
- شخصی سازی صفحه ی اصلی ساعت، دقیقا مشابه همان کاری که با پس زمینه و چینش آیکون ها بر روی صفحه ی گوشی خود انجام می دهید.
- همان طور که از اسم ساعت هوشمند هم بر می آید، یکی از کاربردهای آن دانستن زمان هم هست!
- یادآوری اتفاقات مهمی که در تقویم خود برنامه ریزی کرده اید.
- گوش دادن موسیقی (نحوه ی انجام این کار کاملا بستگی به ساعتی که انتخاب می کنید دارد.


3) ساعت های هوشمند را برای چه کاری نمی توان استفاده کرد؟
ساعت های هوشمند برای مصرف محتوا اصلا مناسب نیستند. یعنی استفاده از آن ها برای مطالعه ی نوشته های طولانی و یا اخبار، اصلا راحت نیست.
از ساعت های هوشمند نباید انتظار داشته باشید که بتوانید به کمک آن ها پیامک ها یا ایمیل هایتان را پاسخ دهید.
از برنامه های مخصوص گوشی های هوشمند بر روی ساعت های هوشمند نمی توان استفاده کرد، زیرا اندازه ی صفحه ی این برنامه ها برای استفاده بر روی ساعت هوشمند بهینه سازی نشده است.
از ساعت های هوشمند نمی شود برای انجام بازی طولانی مدت و جدی استفاده کرد.


4 ) تفاوت در قیمت ساعت های هوشمند مختلف، به خاطر چیست؟
این سوال شاید یکی از بدیهی ترین پاسخ ها را داشته باشد! تفاوت قیمت در ساعت های هوشمند دقیقا به همان علتی است که اجناس مشابه دیگر با هم تفاوت دارند. یعنی یا کیفیت برخی بهتر است، یا امکاناتشان بهتر است، یا ظاهر زیباتری دارند، یا در برخی موارد محدود زور برندهای تولید کنندشان زیاد است! بنابراین طبیعی است که انتظار داشته باشیم هرچه ساعت مورد نظر ما امکانات و مشخصات بهتری داشته باشد، قیمت آن هم بالاتر برود.

5) آیا بند ساعت های هوشمند را می توان عوض کرد؟
تقریبا اکثر قریب به اتفاق ساعت هوشمند از اندازه ها و بندهای استاندارد استفاده می کنند و به طور خلاصه، بله می توان بند اکثر ساعت های هوشمند را عوض کرد. اگرچه برای بعضی از ساعت های هوشمند هم این کار ممکن نیست و یا در بهترین حالت باید از بندهایی که خود سازنده در اختیار قرار می دهد استفاده کنید. بنابراین اگر احتمال می دهید که قصد تعویض بند داشته باشید، حتما به طور مشخص در مورد ساعتی که قصد خریدش را دارید، این سوال را مطرح کنید.

6) آیا این ساعت با سیستم عامل گوشی من هماهنگی دارد؟
این سوال از جمله سوال هایی است که بسیاری از خریداران یا علاقه مندان به خرید را درگیر می کند. برای ارائه ی دقیق ترین جواب به این سوال، بدون شک باید مشخصات فنی ساعتی که قصد خریدش را دارید به طور دقیق مطالعه کنید و با مشخصات فنی گوشی خود هم آشنا باشید. اما به صورت کلی قاعده ی زیر را می توان برای ساعت های هوشمند مطرح کرد، اگرچه استثنائات آن هم کم نیستند:

ساعت های هوشمند سامسونگ با سیستم عامل تایزن با گوشی های جدید سامسونگ بیشترین سازگاری را دارند. این ساعت ها با گوشی های اپل هم می توانند کار کنند اما کارایی آن ها محدود است. دقیقا به همین ترتیب ساعت های هوشمند سامسونگ می توانند با دیگر گوشی های اندرویدی کار کنند، اگرچه این گوشی ها باید ویژگی های خاصی داشته باشند. بنابر گفته ی سامسونگ، ساعت هوشمند گیر اس 2 با گوشی هایی که از اندروید 4.4 به بالا استفاده می کنند و از 1.5 گیگابایت بیشتر رم دارند، می تواند هماهنگ شود. برای مشاهده ی لیست رسمی گوشی های سازگار با جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ اینجا را ببینید.
ساعت اپل واچ تنها با سیستم عامل آی او اس سازگار است و حداقل تا به امروز قابل استفاده با گوشی های اندرویدی نیست. البته شایعاتی در رابطه با تغییر این رویه هم وجود دارد. اما در حال حاضر فعلا این کار ممکن نیست.
ساعت هایی که از سیستم عامل اندروید ور استفاده می کنند هم با گوشی های اندرویدی قابل استفاده اند و هم با گوشی های ساخت اپل. البته معمولا ساعت های هوشمند اندرویدی نیاز به سیستم عامل 4.3 به بالا بر روی گوشی هوشمند دارند تا بتوانند با آن ها هماهنگ شوند. برای راحتی هرچه بیشتر، اگر با گوشی هوشمند خود این صفحه را باز کنید، گوگل خودش به شما خواهد گفت که آیا گوشی شما با اندروید ور هماهنگ می شود یا خیر.
ساعت های هوشمندی هستند که از سیستم عامل های مخصوص سازندگانشان استفاده می کنند. به عنوان مثال ساعت های ساخت Pebble از سیستم عامل مخصوص همین شرکت استفاده می کنند. برای مشاهده ی سازگاری این ساعت ها باید حتما به مشخصات فنی آن ها رجوع کرد. ولی به عنوان مثال در رابطه با ساعت های پبل که از آن ها نام بردیم، این سازگاری هم با اندروید و هم آی او اس وجود دارد.
در نهایت پیشنهاد می کنیم برای بررسی سازگاری ساعت هوشمند مورد علاقه تان با گوشی هوشمندی که دارید، حتما مشخصات فنی ساعت را مطالعه کنید یا از افرادی که اطلاع کافی دارند (مثل کارشناسان فروش ما) اطلاعات مورد نظرتان را جویا شوید.

7) چطور می توان یک ساعت هوشمند را تمیز کرد؟
اول از همه دقت داشته باشید که ساعت های هوشمند مثل ساعت های عادی به راحتی با یک دستمال مرطوب یا گوشه ی تی شرت نباید تمیز شوند! اگر از دستمال مرطوب برای تمیز کردن صفحه ی این ساعت ها استفاده می کنید، قبل از آن ساعت را کاملا خاموش کنید تا به صفحه ی لمسی آسیبی نرسد. پس از آن به آرامی و با حرکات دایره ای بدون این که فشاری به صفحه وارد کنید اقدام به تمیز کردن آن کنید.

همچنین دقت کنید که اگر پرز اضافی بر روی صفحه ی ساعتتان نمی خواهید، از دستمال های میکروفایبر برای تمیز کردن صفحه استفاده کنید. این دستمال ها الیاف بسیار ظریفی دارند و پرز بر جای نمی گذارند. استفاده از دستمال کاغذی نه تنها باعث باقی ماندن پرز بر روی صفحه ی ساعت هوشمند شما می شود، بلکه الیاف خشن دستمال کاغذی باعث به وجود آمدن خش های ریز بر روی صفحه ی ساعتتان می شوند.

یک نکته ی دیگر هم که خوب است مد نظر داشته باشید این است که بر خلاف باور عمومی، تمیزکننده های خانگی مثل شیشه پاک کن ها، به علت نوع مواد شیمیایی موجود در آن ها اصلا برای پاک کردن صفحات لمسی مناسب نیستند. برای همین یا از مایع تمیز کننده ی مخصوص صفحات لمسی استفاده کنید، یا به همان دستمال میکروفایبر خشک کفایت کنید.

برای تمیز کردن بند ساعت های هوشمند هم نیاز دارید که از جنس آن اطلاع داشته باشید. بندهای فلزی یا پلاستیکی به راحتی با کشیدن یک پارچه یا دستمال مرطوب تمیز می شوند. اما بندهای چرمی یا پارچه ای را باید با دقت و ظرافت بیشتری تمیز کنید تا به آن ها آسیبی نرسد.

8) آیا می توان با ساعت های هوشمند دوش گرفت یا استخر رفت؟
این که ساعت هوشمند شما چه مقدار بتواند تماس با آب را تحمل کند، کاملا تابع کیفیت ساختی است که سازنده برای آن درنظر گرفته است. بنابراین جواب این سوال ساعت به ساعت (ایهام به عمد استفاده نشده است!) فرق می کند و باید استاندارد های ساعت خود را برای پاسخ این سوال بررسی کنید. معمولا میزان ضدآب و ضد گرد و خاک بودن ساعت هوشمند را با استاندارد آی پی مطرح می کنند. هرچقدر عدد ذکر شده بزرگتر باشد ساعت شما بیشتر در برابر آب و گرد و غبار مقاومت می کند. اگر با استاندارد آی پی آشنایی ندارید، اینجا را بخوانید.

9) سنسورهایی که در ساعت های هوشمند به کار می روند، چه کاری انجام می دهند؟
به علت این که ساعت های هوشمند تماس نزدیکی با پوست بدن دارند، معمولا مجموعه ای از سنسورها هم بر روی آن ها تعبیه می شود. این سنسورها ممکن است برای شمردن تعداد قدم های شما و محاسبه ی کالری مصرفی شما از روی تعداد قدم ها استفاده شوند، ممکن است برای اندازه گیری و نمایش ضربان قلبتان مورد استفاده قرار گیرند، ممکن است برای تنظیم نور صفحه ی نمایش بر اساس نور محیط به کار روند یا به عنوان مثال سنسوری مانند ماژول GPS باشند که برای یافتن موقعیت شما استفاده گردند.

10) آیا می توان از ساعت هوشمند برای پخش موسیقی استفاده کرد؟
این قابلیت که ساعت هوشمند شما بتواند موسیقی ای که از گوشی هوشمندتان پخش می شود را کنترل کند، تقریبا در همه ی ساعت های هوشمند (جز تعداد محدودی) وجود دارد. ولی این که ساعت هوشمند شما در خودش موسیقی ذخیره کند و بتواند مستقل از گوشیتان اقدام به پخش کند، قابلیتی است که فقط در برخی ساعت های هوشمند وجود دارد.

ساعت هایی که این قابلیت برایشان در نظر گرفته شده، از طریق هدست بلوتوث معمولا اقدام به پخش آهنگ های ذخیره شده بر روی حافظه ی خود می کنند. برای اطلاع از این که ساعت هوشمند شما این قابلیت را دارد یا خیر، مشخصات فنی آن را با دقت مطالعه کنید و یا از کارشناسان ما جواب سوالتان را جویا شوید.

جمع بندی:


همان طور که چندین بار در جواب این سوالات متداول تکرار شد، بهترین و مطمئن ترین مرجع شما برای پاسخگویی به سوالاتتان در مرحله ی اول لیست مشخصات فنی ساعت هوشمند مورد نظرتان است. پس از آن دومین راهی که باید برای پاسخگویی به سوال خود انتخاب کنید، مشاوره با کارشناسانی است که به محصول اشراف کامل دارند. کارشناسان ما در زمان آوران امیدآریا چه به صورت آنلاین چه توسط تماس تلفنی می توانند به سوالات شما پاسخ بگویند. بنابراین اگر همچنان سوالاتی هست که پاسخ آن ها را نمی دانید، برای برقراری تماس با کارشناسان ما لحظه ای تردید نکنید.

ساعت هوشمند تاچ لاین برندی برای هوشمندانه زندگی کردن

-

جهت مشاهده گالری ساعت های هوشمند مجموعه زمان آوران امید آریا بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

ساعت هوشمند


ساعت هوشمند |ساعت های هوشمند | ساعت هوشمند اورجینال | ساعت هوشمند تاچ لاین| تاچ لاین | ساعت هوشمند ارزان |ساعت هوشمند آررو | آررو | ساعت های هوشمند آررو | Smart Watch | قیمت ساعت هوشمند | لیست قیمت ساعت هوشمند|نمایندگی ساعت هوشمند |مدل های ساعت هوشمند|ساعت هوشمند ارزان|هدیه ساعت هوشمند|بهترین قیمت ساعت هوشمند|خرید ساعت هوشمند|خرید اینترنتی ساعت هوشمند|انواع ساعت هوشمند |مچ بند هوشمند|اسمارت واتچ

لیست قیمت ساعت هوشمند تاچ لاین مدل Touch Line Smart

ساعت و مچ بند هوشمند

خرید ساعت هوشمند تاچ لاین مدل Touch Line Smart Watch TL-2680W26B ، لیست قیمت ساعت هوشمند تاچ لاین مدل Touch Line Smart Watch TL-2680W26B ، ارزانترین

لیست قیمت ساعت هوشمند تاچ لاین مدل Touch Line Smart

ساعت و مچ بند هوشمند

ساعت هوشمند تاچ لاین مدل Touch Line Smart Watch TL-2670K8R. تومان. خرید از ارزان‌ترین فروشنده. . ترب یک مرکز خرید است که قیمت

ساعت هوشمند تاچ لاین مدل Touch Line Smart Watch TL-2675P1R ...

این مدل TL-2675P1R از ساعت هوشمند جدید ترین طراحی در این سبک از گجت های دیجیتال با کامل ترین امکانات و گارانتی یکساله میباشد.

اسمارت واچ ، ساعت هوشمند

مشخصات، قیمت و خرید ساعت هوشمند مدل F8 | دیجی‌کالا

ساعت هوشمند F8 با صفحه نمایش مستطیلی (تمام تاچ) در کنار بندهای سیلیکونی با طرح ویژه ی دایره ای در رنگ های مختلف بسیار زیبا و جذاب می باشد. یکی از مهم ترین ...

ساعت هوشمند تاچ لاین - آسمارت واچ - برند تاچ -آَپل وا

ساعت هوشمند | قیمت خرید ساعت مچی هوشمند با برندهای مختلف

قیمت روز خرید انواع ساعت هوشمند با برندهای مختلف به همراه لیست فروشندگان و مشخصات ساعت مچی هوشمند را در ایمالز مشاهده کنید.

تاچ لاین طرح smart watch

ساعت هوشمند با برند تاچ لاین و گارانتی یکساله تنها برند اسمارت واچ با گارانتی یکساله در. موجودی : موجود در انبار. تماس بگیرید. توضیحات; مشخصات فنی; نقد و ...

ساعت هوشمند و بهترین ساعت های هوشمند و عملکرد و کارایی ان ها

ساعت هوشمند یک مینی کامپیوتر است که در مچ دست بسته می‌شود و ... در اپل واچ ترکیبی از یک صفحه نمایش لمسی که قادر به تشخیص زدن و زدن و نگه ...

راهنمای خرید ساعت هوشمند (مچ بند هوشمند) مناسب به همراه قیمت روز ...

راهنمای خرید و معرفی 25 مدل ساعت هوشمند (مچ بند هوشمند) ارزان، باکیفیت و محبوب به همراه تصویر و قیمت، این ساعت ها بهترین محصولات در بازار ایران می باشند.

دیدگاه خود را بیان کنید

WhatsApp Logo
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای زمان اوران امید اریا محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2