تفاوت ساعت اورجینال با ساعت کپی

تفاوت ساعت اورجینال با ساعت کپی

تفاوت ساعت اورجینال با ساعت کپی

تفاوت ساعت اورجینال با ساعت کپی

چهار‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳  ۰ نظر   ۱۸۳۶ بازدید

اصلی ترین تفاوت بین ساعت های اورجینال با ساعت های کپی در متریال به کار رفته در آنها می باشد.

به طور کلی تمامی برندهای اورجینال به دلیل رقابت و جذب بیشتر مشتریان به برند خود تمام تلاش خود را در استفاده از مرغوب ترین متریال ها برای تولید یک ساعت و رعایت تمامی نکات ایمنی سلامت و همچنین زیبایی را به کار گرفته تا بتوانند خود را در بین رقبا متمایز جلوه دهند از همین رو است که برندهای اورجینال دارای مرغوبیت و محبوبیت بیشتری در بین مصرف کنندگان دارند.

متریال های استفاده شده در اجزای تشکیل دهنده یک ساعت می تنواند با سلامت افرادی که از آن استفاده می کنند رابطه ی مستقیم داشته باشد به طور مثال فلز به کار رفته در تولید قاب و بند ساعت اگر دارای آلیاژهای از فلزاتی مانند سرب و یا نیکل باشند می توانند بر سلامت پوست افراد تاثیر خطرناکی از قبیل حساسیت های پوستی،اگزما و حتی در برخی مواقع سرطان های پوستی بشوند.

دلیل بعدی تفاوت بین ساعت های اورجینال با ساعت های کپی در طراحی آنها می باشد.

کمپانی های تولید کننده ساعت اورجینال دارای طراحان حرفه ایی در زمینه طراحی ساعت هستند که تخصص ویژه ایی در طراحی اصولی و مهندسی صحیح در این زمینه می باشند و با به کار گیری این افراد است که یک برند می تواند ماندگاری خود را در بین سایر برندها تثبیت نماید.

طراحی یک ساعت مچی از چند بخش؛ طراحی اولیه صفحه،طراحی قاب متناسب با صفحه،طراحی بند متناسب با قاب ساعت و حتی طراحی نوع موتور و عملکرد آن می باشد.

هر کدام از این بخش های طراحی شده زمان زیادی را صرف خود میکنند تا مطلوب ترین نتیجه بدست آید و ساعتی با ویژگی های منحصر به فرد به مرحله تولید اولیه برسد پس از پایان طراحی نوبت به مهندسانی میرسد که این طراحی ها را با انواع ابزار مخصوص تولید ساعت به صورت دست ساز و یا رباتیک به مرحله ساخت می رسانند. پس بی دلیل نیست که قیمت ساعت های اورجینال نسبت به ساعت های کپی تفاوت زیادی دارند زیرا در تولید ساعت های کپی هیچ کدام از این مراحل صورت نگرفته و فقط با استفاده از مهندسی معکوس اقدام به تولید می نمایند و برای اینکه هزینه تولید را پایین تر از ساعت اورجینال نگه دارند مجبور به استفاده از متریال های ضعیف و نامرغوب هستند.

تفاوت بعدی ساعت های اورجینال با ساعت های کپی در ذات خود ما نهفته است.

شما در نظر بگیرید در جمعی از دوستان خود قرار دارید که همگی از برندهای روز دنیا استفاده می کنند ولی شما یک ساعت کپی یا یک لباس کپی یا یک کفش کپی دارید چه حسی به شما در این جمع دست می دهد؟؟(سرخوردگی و خجالت)

حال در نظر بگیرید در جمعی برعکس جمع بالا قرار گرفته اید. حالا چه حسی دارید؟؟(متمایز بودن و غرور)

پس نتیجه میگیریم: برای وقت خود ارزش قائل شوید.

مجموعه زمان آوران امیدآریا تلاش خود را بر این مهم نهاده است تا با کسب نمایندگی بهترین برندهای روز دنیا به تواند حس متمایز بودن و غرور را در شما زنده نگه دارد.

زمان آوران امیدآریا با گرد آوری برندهایی هم چون:

GRAND ROMANSON گرند رومانسون

FANTOR فانتور

HENRY LONDON هنری لندن

JEEP جیپ

KAPPA کاپا

بتواند تمامی سلایق و نیازهای شما عزیزان را با هر نوع بودجه ایی بر آروده نماید.

زمان آوران امیدآریا

zamanoma.ir

دیدگاه خود را بیان کنید

WhatsApp Logo
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای زمان اوران امید اریا محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2